آخرین عناوین آخرین عناویندر صورتی که قبل از فرا رسیدن اجل سران فتنه به جرم غیر قابل بخشش آن ها رسیدگی نشود پاسخ قابل قبولی برای نسل بعدی انقلاب نخواهیم داشت، هنگامی که از ما بپرسند فتنه چه بود و با فتنه گران چه برخوردی صورت گرفت؟.

بسم الله الرحمن الرحیم

با گذشت پنج سال از وقوع فتنه 88 و حصر خانگی دو تن از سران فتنه و روشن شدن دروغ بودن ادعای تقلب و هم چنین رویگردانی مردم از آن ها اینک عده ای که نه درک سیاسی دارند و نه درک انقلابی و نه در برابر امام و رهبر تسلیم هستند ضمن تقلیل دادن این فتنه بزرگ به یک دعوای سیاسی خواهان رفع حصر و بازگشت سران فتنه به بدنه نظام هستند.

از همان آغازین روزهای وقوع فتنه ، دلبستگان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مواقع گوناگون با روشنگری و تبیین فضای غبار آلود فتنه در صدد برآمدند تا ضمن عمل به وظیفه انقلابی خویش آحاد جامعه را نسبت به ابعاد و آسیب های این شبه کودتا آگاه سازند.

از جمله کسانی که در تریبون های مختلف سعی در بصیرت افزایی نسبت به ماجرای فتنه داشته است، استاد عزیز و فرزانه ،حضرت آیت الله حاج سید احمد خاتمی (دامت برکاته) می باشد.

ایشان در سخنرانی ها و خطبه های نماز جمعه تهران بارها در مورد فتنه به ایراد نکات بسیار مهمی پرداخته اند و از جمله در خطبه اخیرشان نکات مهمی را در این مورد بیان داشته اند که البته هیچگاه مواضع ایشان و سایر دلسوزان نظام مورد حمایت رسمی اصحاب جبهه انقلاب واقع نگردیده است.

ایشان در آخرین خطبه جمعه فرمودند: فتنه زخم کهنه در تاریخ انقلاب اسلامی است و در حقیقت مقابله با جمهوریت نظام و سرمایه‌سوزی برای این انقلاب بود.

اینک به عنوان ثبت در تاریخ چند نکته را متذکر می شوم:

  1. همه کسانی که تا به امروز با غفلت از ابعاد و آسیب های فتنه بزرگ 88 ، خواهان بازگشت سران فتنه به بدنه نظام هستند باید بدانند راهی که می روند خطا و بر خلاف رهنمودهای صریح رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی است.
  2. سران فتنه و حامیان داخلی و خارجی آن ها باید بدانند که به فرموده رهبر عزیزمان فتنه خط قرمز ماست و ما در این مورد هیچگونه مسامحه ای نداشته و زین پس نیز نخواهیم داشت.
  3. تشبیه سران فتنه _که هنوز حاضر به اعتراف و عذرخواهی رسمی از مجموعه نظام و امت انقلابی نشده اند_ به شخصیت بزرگوار جناب حرّ که به موقع و قبل از فوت وقت صف خود را از لشگریان عمر سعد جدا نمود و به خیل یاران باوفای سالار شهیدان پیوست کار بسیار ناپسندی بود و باید جناب رئیس دولت به دلیل این تشبیه از محضر جناب حرّ عذرخواهی نماید.
  4. طبق سخنان اخیر رئیس محترم شورای نگهبان حضرت آیت الله جنتی (دامت برکاته) هر چند بر سر عوامل فتنه منت گذاشته شده است اما این ها باید برای ادعای تقلب در انتخابات که دروغ محض بود مجازات می‌شدند و اگر بنا به محاکمه این ها بود هیچ قاضی عادل و آگاهی جز حکم اعدام برای آن ها صادر نمی‌کرد.
  5. اکنون وقت آن رسیده است که قوه قضائیه با توجه به عدم توبه صریح سران فتنه و ایجاد شبهات از جانب برخی افراد جاهل در مورد فتنه ضمن برگزاری هرچه سریعتر دادگاه سران فتنه و اعلام حکم قاطع و انقلابی در مورد آن ها به پرونده این آبرو ریزی بزرگ برای نظام مقدس جمهوری اسلامی پایان بدهد.
  6. در صورتی که قبل از فرا رسیدن اجل سران فتنه به جرم غیر قابل بخشش آن ها رسیدگی نشود پاسخ قابل قبولی برای نسل بعدی انقلاب نخواهیم داشت، هنگامی که از ما بپرسند فتنه چه بود و با فتنه گران چه برخوردی صورت گرفت؟.

نسأل الله منازل الشهداء

محمد هادی سمتی

پنجشنبه هشتم آبان ماه سال اقتصاد و فرهنگ

پنجم محرم الحرام 1436

منطقه تبلیغی دهه اول محرم

 

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.