آخرین عناوین آخرین عناوینبا وجود این که هیچ یک از دو پیام رهبر فرزانه انقلاب خطاب به رئیس جمور اسبق ( به دلیل نقش مهم او در فتنه 88 ) و حتی برادران وی صادر نشده است اما حسن روحانی ، سید حسن خمینی و اکبر هاشمی رفسنجانی در پیام های جداگانه ، رئیس جمور اسبق را مورد خطاب قرار دادند و به شخص او تسلیت گفتند. قضاوت با شما که همدلی و هم زبانی دولت و ملت در کجای این پیام ها قرار دارد؟

همدلی و هم زبانی یعنی چه؟

من این شعار را برای امسال انتخاب کردم: «دولت و ملّت، همدلی و همزبانی». امیدواریم این شعار در عمل تحقّق پیدا کند و هر دو کفّهی این شعار، یعنی ملّت عزیزمان، ملّت بزرگمان، ملّت با همّت و با شجاعتمان، ملّت بصیر و دانایمان، و همچنین دولت خدمتگزار بتوانند به این شعار به معنای حقیقی کلمه عمل بکنند و آثار و نتایج آن را ببینند.

متن بالا بخشی از پیام نوروزی رهبر فرزانه ، بصیر و مقتدر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی است.

ایشان سال 94 را با شعار دولت و ملّت، همدلی و همزبانی مزین نموده و مانند سالیان گذشته ابراز امیدواری نمودند که همه برای تحقق شعار سال در عمل سعی و تلاش بنمایند.

رهبر انقلاب نیز یکی از افراد ملت هستند که می توان گفت بیشترین تلاش را برای تحقق شعار سال های متمادی از ابتدای رهبری خود داشته اند.

اما آن چه در طلیعه سال جدید بسیار قابل توجه و تعجب است پیام های تسلیت به مناسبت درگذشت بانوی با فضیلت مرحومه بانو سکینه‌ی ضیائی همسر مرحوم مغفور آیت‌الله آقای حاج سیّدروح‌الله خاتمی رحمة‌الله‌علیهما است که نشان داد برخی بنا ندارند شعارهای سال را ارج بنهند و در مسیری که خود به آن اعتقاد دارند حرکت می کنند.

بعد از درگذشت بانو ضیائی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی در پیامی معنا دار فرمودند : اینجانب ضمن تسلیت به ارادتمندان آیت‌الله خاتمی و عموم مردم اردکان و بویژه خانواده‌های عزادار از خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه برای آن مرحومه مسألت می‌نمایم.

ایشان در اسفند ماه گذشته نیز بعد از فوت فرزند مرحوم آیت الله خاتمی ، همسر ایشان را مورد خطاب قرار دادند و فرمودند : سرکار بانوی مکرّم همسر گرامی مرحوم آیةالله خاتمی اعلی‌الله‌مقامه مصیبت درگذشت صبیه‌ی محترمه ام‌الشهید خانم خلیلی رحمةالله‌علیها را تسلیت میگویم و از خداوند متعال برای جنابعالی و دیگر بازماندگان صبر و اجر مسألت مینمایم.

با وجود این که هیچ یک از دو پیام رهبر فرزانه انقلاب خطاب به رئیس جمور اسبق ( به دلیل نقش مهم  او در فتنه 88 ) و حتی برادران وی صادر نشده است اما حسن روحانی ، سید حسن خمینی و اکبر هاشمی رفسنجانی در پیام های جداگانه ، رئیس جمور اسبق را مورد خطاب قرار دادند و به شخص او تسلیت گفتند.

قضاوت با شما که همدلی و هم زبانی دولت و ملت در کجای این پیام ها قرار دارد؟

نسأل الله منازل الشهداء

محمد هادی سمتی

قم المقدسه

16 فروردین سال دولت و ملّت، همدلی و همزبانی

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.